Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rękawice bramkarskie i buty


ManXer

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ema. Ostatni rok broniłem w ogólnie w 3 parach rękawic każda po ~30zł, oczywiście każda z nich się rozwaliła dość szybko. Teraz chcę kupić droższe, porządniejsze do około 150 złotych. Moglibyście coś doradzić/polecić?

Druga sprawa to buty. Będę ich używał na WF i czasem jak będę grał na normalnym boisku, częściej na hali w szkole. Cena może trochę przekroczyć 200zł, zależy mi też na tym aby było w nich trochę więcej miejsca dostępnego bo noszę wkładkę około 0,5cm ale jak mają być dobre to nie będzie to potrzebne.

fs_overall.png

Opublikowano

Polecam ci te buty z nike :

 

http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRbQfc-Kzt9aWnZACYlQ5QVq_ACX5gmbSxMs5gNUnVp205bUeBo1_o4pf1x

 

Nie ma za co możesz się odwdzięczyć lajkiem ;)

 

Jak ja lubie Hejtowac <3

 

1357468552-U604459.png

By b4rt4z

Opublikowano

Co do rękawic to ci nie pomogę

-.-

 

Kiedyś powiedział bym ci MERCURIALE 100%

ale kupiłem fajne, tanie butki adidasa

poszukaj adinova lub 11nova

Opublikowano

@2up

Gościu, ty nie umiesz hejtować. To co robisz, to debilstwo, ewentualnie trolling, który robisz nieudolnie. Rozróżnij te dwie rzeczy.

 

@top

 

Osobiście nie znam się na tym, więc sorry chciałem tylko tego ziomka upomnieć, a żeby nie był spam powiem ADIDASY. :D

1350673995-U699261.png

exmod

Opublikowano

Wiadomo, że jego hejt jest nie nicest ale worst ale dałem lajka za chęci

Co do rękawic to ci nie pomogę

-.-

 

Kiedyś powiedział bym ci MERCURIALE 100%

ale kupiłem fajne, tanie butki adidasa

poszukaj adinova lub 11nova

wyglądają zajebiście, są takie niebieskie z płaską podeszwą?

fs_overall.png

Opublikowano

Rękawice polecam firmy Resuch bądź Nike.

Nie polecam rękawic Adidasa ponieważ szybko się ściera gąbka i powstają dodatkowe, mało estetyczne otwory :P

Ja obecnie posiadam taki model i mam go przez ok 1,5 roku:

http://allegro.pl/rekawice-bramkarskie-nike-t90-hardground-roz-10-i2536983538.html

 

Co do butów, mówisz że będziesz grać czasami na hali albo na boisku.

Polecam halówki jeżeli masz zamiar grać na hali, boisku ze sztuczną nawierzchnią oraz gdy jest sucho.

Jakiś miesiąc temu kupiłem sobie takie buciki :

http://esklep.intersport.pl/pl/product/74080/buty-puma-attacanto-finale-in-102544

Są bardzo wygodne i ładnie się prezentują. Ostatnio rok przechodziłem (cały rok - zima też) w takich, i powiem że całkiem całkiem.

http://allegro.pl/nike-tiempo-natural-iv-ic-018-r-49-5-bs-halowki-i2521397646.html

Nie bywam już na forum, jeżeli masz sprawę wal na FB...


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...